Bilder Kristian Holmqvist, relief, 1/5, lergods, signerad, höjd 38 cm
Kristian Holmqvist, relief, terrakotta, kurtiserande par, numrerat 1/5 ex, monogramsignerad KH, daterad 1978, mått ca 30 x 38 cm
Slutar om 4 timmar 44 minuter
Slutar om 4 timmar 44 minuter