Auktioner EKEBY "FRUKTSEVIS"

Bilder EKEBY "FRUKTSEVIS"

EKEBY "FRUKTSEVIS"

50 SEK

Värdering: - SEK

13 delar, 1930,40-tal, 1st fruktfat samt 12st assietter, 1st assiett med tillverkningsdefekt under kant (se bild), diameter 19,5-33,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 timmar

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 timmar

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 timmar

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 timmar