Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
Olja på duk spänd på pannå, "Damer vid strandkant", osignerad, ram 36,5x43 cm, bild 29,5x35 cm. (vån3)
Slutar om 9 timmar 17 minuter
Slutar om 9 timmar 17 minuter