Bilder ÄLDRE RESVÄSKOR
Unica och träribbor, 1900-talets mitt, upplåsta men nyckel saknas, 1st träribba saknas, åldersrelaterat slitage, skavmärken, H.45-49, B.75, Dj.22 cm. (vån2)
Slutar om 9 timmar 9 minuter