Bilder JUNGHANS VÄGGUR "JUGEND"
Pendelur, 1900-talets första del, gångbar vid kontroll dock fungerar ej slag, mindre åldersrelaterat slitage, längd ca:95 cm. (vån3)
Slutar om 9 timmar 17 minuter
Slutar om 9 timmar 17 minuter