Bilder MAPP MED OLIKA KONSTNÄRER
MAPP MED OLIKA KONSTNÄRER
Tryckta på "Stuttgarter Vereins-Buchdruckerei", 1900-talets första hälft, numrerade 1-90 ca:10 st saknas, bladstorlek 29,2x22,5 cm. (vån3)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK