Auktioner Övrigt VÄGGTELEFON/VEVTELEFON

Bilder VÄGGTELEFON/VEVTELEFON

VÄGGTELEFON/VEVTELEFON

1 timme 55 minuter

2024-11-24 20:39

125 SEK

Värdering: - SEK

Telegrafverkets Verkstad, Stockholm, 1900-talets första del, åldersrelaterat slitage, H.58 cm. (vån2)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

Stol, teak

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Bord

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SKÅL Arvika keramik Åke Warnstad H:6,5 cm D:14 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Diverse silvermynt

Värdering: -

Bud: 350 SEK