Bilder STÖRRE FÅGERLBUR
Lackerad metall, underrede med hjul i metall och bakelit, 2st hanmålade fåglar i trä medföljer, 1930,40-tal, slitage, rost, höjd med stativ 150 cm, bredd 94 cm, djup 38 cm. (vån3)
Slutar om 8 timmar 55 minuter
Slutar om 8 timmar 55 minuter