Bilder YAMAHA "PIANO"
Mahogny, 1900-talets senare del, nedre kant på gavel med fanerbortfall, H.109, B.149, Dj.60 cm. (vån1)
Slutar om 8 timmar 55 minuter
Slutar om 8 timmar 55 minuter
Slutar om 8 timmar 55 minuter
Slutar om 8 timmar 55 minuter