Bilder REKLAMSKYLT "VIKING SKOKRÄM" LOGO
Plåt, 1900-talets mitt, mindre åldersrelaterat slitage, mindre skavmärken och färgslitage, 100x100 cm. (vån1)
Slutar om 15 timmar 14 minuter