Bilder HÖRNBOKHYLLA med skåp, 1900-tal, H: 67x 120x 75cm totalt, hyllplan: 24cm djup (bruksslitage)
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 5 timmar 45 minuter
Slutar om 5 timmar 46 minuter