Bilder KISTA 1800 tal, bomärkt & daterad 1844. H:67x 136x 62cm (lås saknas, slitage, sprickor)
KISTA 1800 tal, bomärkt & daterad 1844. H:67x 136x 62cm (lås saknas, slitage, sprickor)
Slutar om 8 timmar 34 minuter