Auktioner Klockor & Ur Armbandsur 18k

Bilder Armbandsur 18k

Armbandsur 18k

2400 SEK

Värdering: - SEK

Longines diameter 34mm., mekanisk, fungerar vid katalogiseringstillfället med hackar något vid uppdragning, gåvogravyr 1976 (slitage, armbandet behöver ersättas)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 30 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 30 minuter

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 30 minuter

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 30 minuter