Auktioner Belysning SERVISDELAR, 11 st, lergods, 1900-tal.

Bilder SERVISDELAR, 11 st, lergods, 1900-tal.

SERVISDELAR, 11 st, lergods, 1900-tal.

0 SEK

Värdering: - SEK

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 32 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 32 minuter

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 32 minuter

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 32 minuter