Auktioner Belysning ADVENTSSTJÄRNA, Star trading.

Bilder ADVENTSSTJÄRNA, Star trading.

ADVENTSSTJÄRNA, Star trading.

2 timmar 23 minuter

2024-11-24 17:32

20 SEK

Värdering: - SEK

Gbg Auktion

Tagenevägen 68
425 37 Hisings kärra, Göteborg

Info@Gbgauktion.se
031-23 53 63

Diverse glas till klockor nyckel till fickur m.m. A58/2/

Värdering: -

Bud: 1 SEK

Glas, 5 delar, bl a Ulrica Hydman-Vallien, högsta 18,5 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Sven Davidsson, litografi, signerad, 57x50 cm

Värdering: 250

Bud: 0 SEK

Jugendlampa, koppar/glas, tidigt 1900-tal, Ø 45 cm

Värdering: 400

Bud: 0 SEK