Bilder Färgetsning Max Papart (1911-1994), Frankrike. Delvis kolorerad. Signerad, numrerad 115/125. Bladets mått: 45x57 cm, yttermått inklusive ram: 61x71 cm
text2
Slutar om 7 timmar 9 minuter
Slutar om 7 timmar 9 minuter