Bilder Färglitografi Annika von Hausswolff (f. 1967), Sverige. Komposition. Signerad och numrerad 12/50, daterad, 2017, Färglitografi, bildmått: 47,5x67,5. Bladets mått 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 74x53 cm
text2
Slutar om 7 timmar 11 minuter
Slutar om 7 timmar 11 minuter