Bilder Litografiskt blad Efter Elias Martin, Stockholm sett från Mose-Backe. Bildmått: 48x71 cm, yttermått inklusive ram: 70x95 cm. Ej signerad
text2
Slutar om 7 timmar 38 minuter
Slutar om 7 timmar 38 minuter