Bilder Oljemålning Axel Kargel (1896-1971), Sverige. Sandviks hus II. Signerad, daterad 1967. Olja på pannå, 38x53 cm, yttermått inklusive ram: 43x55 cm
text2
Slutar om 7 timmar 25 minuter
Slutar om 7 timmar 25 minuter