Bilder LAURITZ HJORTH. Skål på fot, Bornholm, signerad.
Mäter ca: 16cm hög & 22cm i diam.
Smärre repor, mindre nagg på kanten.
Slutar om 7 timmar 8 minuter
Slutar om 7 timmar 8 minuter