Bilder Diverse. Bl.a sockertopp, glas m.m.
Blandad kompott.
Bruksslitage.
Höganäsburk har krackeleringar & missfärgningar.
Slutar om 7 timmar 43 minuter
Blandad kompott.
Bruksslitage.
Slutar om 7 timmar 43 minuter