Auktioner Blomkrukor en märkt

Bilder Blomkrukor en märkt

Blomkrukor en märkt

1 månad 6 dagar

2025-01-01 17:56

Värdering: - SEK

Blomkrukor, ena är märkt Wikholm Foam, största diametern ca 14cm och ca 12cm hög

Sydklippet auktioner

Strandridaregatan 8
231 61 Trelleborg

info@sydklippet.se
+46 700 55 58 66

FRANCOIS MORELLET (1926-2016), färgserigrafi, signerad och numrerad 71/300

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 4 timmar

Skänk, furu, avlutad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar

Sideboard, valnöt, 1940-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar

Vitrinskåp, med blyinfattat glas och gråmålat med blå insida

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar