Bilder Modellbåt, Admiral Danmark, 1900-talets andra hälft
Hemmabygd RC-båt. Byggd sent 1970/tidigt 1980-tal enl. uppgift. Inklusive originalritningar. Ursprungligen metanoldrift, nu konverterad till el. OBS! Ej kompletta drivlinor. Kontakta Budverket för frakt.
Slutar om 7 timmar 52 minuter