Bilder Röstrand kaffekoppar 6 delar, design Filippa K, 2000-tal
Röstrand kaffekoppar 6 delar, design Filippa K, 2000-tal
6 delar utan nagg. Design Filippa K för Rörstrand.
Slutar om 7 timmar 51 minuter