Bilder 6st Konferensstolar Walter Knoll FK Chair Low
Konferensstolar från Walter Knoll, modell FK Chair Low. Jørgen Kastholm och Preben Fabricius skapade tidlös elegans i slutet av 1960-talet med FK-stolen, som idag klassas som en modern ikon inom minimalistisk möbeldesign.
Slutar om 9 timmar 35 minuter