Bilder Soffbord deNona X marmor
Soffbord från deNona. Modell X med stativ i mässing och skiva i en ljusgrå carrera marmor.
Små knappt synliga repor förkommer på marmorskivan. Stativ med smärre slitage.
Slutar om 9 timmar 24 minuter