Bilder Golvlampa Flos Romeo Soft
Golvlampa från Flos. Modell heter Romeo Soft och är formgiven av Philippe Starck. Tillverkas av en räfflad skärm i plisserat tyg med en inre ljusavskärmare i pressat glas och ett hyllplan. Tre olika inställningar för ljusstyrkan.
Smärre slitage. Smärre repor.
Slutar om 9 timmar 40 minuter