Bilder SÄNGBORD, teak, 1900-talets andra hälft. H:53x 56x 35cm. bruksslitage
SÄNGBORD, teak, 1900-talets andra hälft. H:53x 56x 35cm. bruksslitage
Slutar om 6 timmar 33 minuter