Bilder KISTA daterad 1752. H:69x 106x 61cm (slitage, låst, nyckel saknas)
KISTA daterad 1752. H:69x 106x 61cm (slitage, låst, nyckel saknas)
Slutar om 7 timmar 29 minuter