Bilder SKOLPLANSCH 2st, Sidensvans, Domherre & Älg. 96x73cm (bruksslitage, skador på hörn)
SKOLPLANSCH 2st, Sidensvans, Domherre & Älg. 96x73cm (bruksslitage, skador på hörn)
Slutar om 7 timmar 26 minuter