Auktioner SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-talets första hälft. H:103x 180x 54cm. bruksslitage, slitage på lås
Bilder SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-talets första hälft. H:103x 180x 54cm. bruksslitage, slitage på lås
SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-talets första hälft. H:103x 180x 54cm. bruksslitage, slitage på lås
Slutar om 7 timmar 12 minuter