Auktioner Keramik & Porslin Ulla Procopé Arabia Tutti Frutti burk. G102

Bilder Ulla Procopé Arabia Tutti Frutti burk. G102

Ulla Procopé Arabia Tutti Frutti burk. G102

2 timmar 9 minuter

2024-11-24 17:31

Värdering: - SEK

Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Nils Sture. Pastellmålning vatten å fjäll. M9/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Hattask, hattar, muffar och väskor

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Kaffeservis, 44 delar, "Blå Blomst", Royal Copenhagen

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Stig Sjöberg akvarell signerad 49,5x72,5cm. M6/

Värdering: -

Bud: 0 SEK