Auktioner Väggrelief gips. G108

Bilder Väggrelief gips. G108

Väggrelief gips. G108

2 timmar 18 minuter

2024-11-24 17:35

Värdering: - SEK

Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Taklampa mässing och glas

Värdering: -

Bud: 0 SEK

HANNA PAULI (1864-1940), tillskriven, olja på pannå, osignerad

Värdering: 3 000

Bud: 1 700 SEK

SLAGBORD, äldre, senare renoveringar, H: 72x 110x 64cm + 2st slag: 63cm/st

Värdering: -

Bud: 1 350 SEK

KOPPARBALJA äldre. H:33cm D:68cm

Värdering: -

Bud: 700 SEK