Auktioner Övrigt Tvåarmad ljusstake tenn. A197

Bilder Tvåarmad ljusstake tenn. A197

Tvåarmad ljusstake tenn. A197

1 timme 38 minuter

2024-11-24 18:51

Värdering: - SEK

Stämplad med "Prima Svenskt Tenn".

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Tennstop

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SEPPO KOHO, taklampa, "Victo 4250 pendel", Secto design, samtida

Värdering: 2 000

Bud: 1 800 SEK

MATTA, handknuten. 97x154cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 325 SEK

STOL Kurbitsmålad, 1900 talets första hälft. (slitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK