Auktioner Övrigt TORE LINDBERG (1912-1994) olja pĂ„ pannĂ„

Bilder TORE LINDBERG (1912-1994) olja pÄ pannÄ

TORE LINDBERG (1912-1994) olja pÄ pannÄ

2 timmar 35 minuter

2024-11-24 17:00

0 SEK

VĂ€rdering: 400 SEK

AuktionsbyrÄn Effecta AB

Österleden 2
721 35 VÀsterÄs
VĂ€stmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Gert Ingvar Andersson, vas, signerad, höjd 13,5 cm

VĂ€rdering: 300

Bud: 120 SEK

SkÄne

2st VĂ€ggklockor Ford Mustang Shelby Cobra. A286

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

JĂ€mtland

Parti metallföremÄl, m.m

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

VĂ€rmland

Moped, King Clipper med Victoria-motor, 1950/60-tal

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

SkÄne