Auktioner Övrigt LENA A LINDERHOLM (1947), blandteknik pĂ„ papper

Bilder LENA A LINDERHOLM (1947), blandteknik pÄ papper

LENA A LINDERHOLM (1947), blandteknik pÄ papper

2 timmar 48 minuter

2024-11-24 17:01

0 SEK

VĂ€rdering: 2 000 SEK

AuktionsbyrÄn Effecta AB

Österleden 2
721 35 VÀsterÄs
VĂ€stmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Matmöbel, 5 delar, teak, 60-tal, lÀngd 123-225 cm

VĂ€rdering: 800

Bud: 100 SEK

SkÄne

Parti Àldre mynt 5 öre. A27/

VĂ€rdering: -

Bud: 1 SEK

JĂ€mtland

Parti keramik, porslin, bl.a Solsieg

VĂ€rdering: -

Bud: 60 SEK

VĂ€rmland

CYKEL, Mustang, 28", bruksslitage

VĂ€rdering: -

Bud: 50 SEK

VĂ€rmland