Auktioner Glas MONICA BACKSTRÖM (1939-2020), skål, "Tonga", Kosta Boda

Bilder MONICA BACKSTRÖM (1939-2020), skål, "Tonga", Kosta Boda

MONICA BACKSTRÖM (1939-2020), skål, "Tonga", Kosta Boda

2 timmar 25 minuter

2024-11-24 17:22

0 SEK

Värdering: 400 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Diverse snapsglas 25 delar

Värdering: -

Bud: 0 SEK

GÖRAN WÄRFF, skulptur/ljuslykta, största modellen, glas, "Polar Hurricane", Kosta, unik, signerad

Värdering: 4 000

Bud: 2 400 SEK

SKÄNK, 1900-tal, H: 118x 154x 46cm (använt skick)

Värdering: -

Bud: 450 SEK

VITRINSKÅP med bakomliggande hyllplan, modern tillverkning. OBS! belysningen som syns på bilden är bortmonterad. H: 202x 80x 30cm

Värdering: -

Bud: 425 SEK