Auktioner Övrigt ARMBAND, silver, ca 30,9 g

Bilder ARMBAND, silver, ca 30,9 g

ARMBAND, silver, ca 30,9 g

2 timmar 31 minuter

2024-11-24 17:33

200 SEK

Värdering: 500 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Signerad färglitografi (stad) 47,5x38cm. M33/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Lotta Hagerman färglitografi "En Melodi" 28x28. M35/

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Diverse plastblommor

Värdering: -

Bud: 0 SEK

FRITZ KALLENBERG, 33 del, servisglas, "Elvira Madigan", Kosta

Värdering: 4 000

Bud: 1 800 SEK