Auktioner Övrigt ARMRING med odlade pärlor, guld, 18 k, ca 4,8 g, S.O.A. Società' Orafa Aretina S.r.1., Arezzo, Italien

Bilder ARMRING med odlade pärlor, guld, 18 k, ca 4,8 g, S.O.A. Società' Orafa Aretina S.r.1., Arezzo, Italien

ARMRING med odlade pärlor, guld, 18 k, ca 4,8 g, S.O.A. Società' Orafa Aretina S.r.1., Arezzo, Italien

2 timmar 9 minuter

2024-11-24 17:39

1400 SEK

Värdering: 2 400 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Smyckestavla, sammet/träram.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Erik Höglund, glasföremål 2 st

Värdering: -

Bud: 0 SEK

CYKEL, DBS, 26", bruksslitage

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Oidentifierad konstnär signerad Eriksson skulptur gips på stensockel tot H=22

Värdering: 500

Bud: 125 SEK