Bilder SIDOBORD, teak, 1900-talets andra hälft, bruksslitage, H: 42x 80x 35 cm
SIDOBORD, teak, 1900-talets andra hälft, bruksslitage, H: 42x 80x 35 cm
Slutar om 8 timmar 8 minuter