Bilder BYRÅ, 1800-tal, (nyckel saknas, slitage förekommer), H: 83x 84x 43 cm
BYRÅ, 1800-tal, (nyckel saknas, slitage förekommer), H: 83x 84x 43 cm
Slutar om 8 timmar 16 minuter