Auktioner VAS och fat stengods, "Sarek" Olle Alberius, Rörstrand, 1900-talets andra hälft. fat diameter 36 nagg vas höjd 31 cm
Bilder VAS och fat stengods, "Sarek" Olle Alberius, Rörstrand, 1900-talets andra hälft. fat diameter 36 nagg vas höjd 31 cm
VAS och fat stengods, "Sarek" Olle Alberius, Rörstrand, 1900-talets andra hälft. fat diameter 36 nagg vas höjd 31 cm
Slutar om 13 timmar 6 minuter