Bilder Medaljong 18k

Medaljong 18k

750 SEK

Värdering: - SEK

empir, Carl Fredrik Hultbom Stockholm 1826, graverad dekor och pärlkant, lock med gånfjärn för invändig förvaring, vikt 4,18 gram, 3x2

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

FRANCOIS MORELLET (1926-2016), färgserigrafi, signerad och numrerad 71/300

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 2 timmar 39 minuter

Skänk, furu, avlutad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 39 minuter

Sideboard, valnöt, 1940-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 39 minuter

Vitrinskåp, med blyinfattat glas och gråmålat med blå insida

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 39 minuter