Bilder 3st stolar Schiang Modell 7
3st stolar från Schiang. "Modell 7" formgiven av Jørgen Gammelgaard 1980-tal. Stomme i bok. Sits klätt i mörkblått tyg.
Slitage. Några träpluggar saknas. Tyg på sitsar i gott skick.
Detta objekt har inget reserveringspris.
Slutar om 15 timmar 47 minuter