Bilder Reklamskylt/-affisch Husqvarna
1900-talets första hälft, papper med färgtryck, utgiven av Hugo Brusewitz, Lito Göteborg, 69x49 (smärre skrapmärken, två hörn med skador)
Slutar om 6 timmar 28 minuter