Auktioner Diana med skada samt andra delar med nagg m.m

Bilder Diana med skada samt andra delar med nagg m.m

Diana med skada samt andra delar med nagg m.m

Värdering: - SEK

se bilder

Dyrgripen Handelshus AB

Valbovägen 165
818 33 Valbo
Gästrikland

info@dyrgripen.se
Tel. 026-13 41 61

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 29 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 29 minuter

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 29 minuter

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 29 minuter