Auktioner Klockor & Ur Rolex Oyster Perpetual

Bilder Rolex Oyster Perpetual

Rolex Oyster Perpetual

1600 SEK

Värdering: - SEK

damarbandsur ca. 1971, diameter 25mm., boett och länk av stål, serienummer 3319135, referensnummer 6723, originallänk med viklås,  fungerar vid katalogiseringstillfället, etui, extra länkbit samt kvitto för översyn 2018 medföljer (bakboetten med märken, obetydliga repor)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 51 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 51 minuter

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 51 minuter

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 51 minuter