Auktioner Olson, Axel, litografi, komposition med mussla, signerad och numrerad 16/260, synlig pappersstorlek 39 x 56 cm
Bilder Olson, Axel, litografi, komposition med mussla, signerad och numrerad 16/260, synlig pappersstorlek 39 x 56 cm
Olson, Axel, litografi, komposition med mussla, signerad och numrerad 16/260, synlig pappersstorlek 39 x 56 cm
Slutar om 7 timmar 32 minuter