Auktioner Magnus, Carl, litografi, komposition, signerad, daterad -79 och numrerad 47/350, synlig pappersstorlek 38 x 30 cm
Bilder Magnus, Carl, litografi, komposition, signerad, daterad -79 och numrerad 47/350, synlig pappersstorlek 38 x 30 cm
Magnus, Carl, litografi, komposition, signerad, daterad -79 och numrerad 47/350, synlig pappersstorlek 38 x 30 cm
Slutar om 7 timmar 48 minuter