Auktioner Ortvad, Erik, litografi, komposition med klocka, signerad, daterad -77 och numrerad EA 43/50, synlig pappersstorlek 36 x 59 cm
Bilder Ortvad, Erik, litografi, komposition med klocka, signerad, daterad -77 och numrerad EA 43/50, synlig pappersstorlek 36 x 59 cm
Ortvad, Erik, litografi, komposition med klocka, signerad, daterad -77 och numrerad EA 43/50, synlig pappersstorlek 36 x 59 cm
Slutar om 7 timmar 51 minuter